Strona główna » O nas » O Nas

Usługi WWW

Wirtualizacja

Obsługa informatyczna

Firma NORKON działa od 2003 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm pod względem informatycznym. Działamy w Piasecznie i okolicach a także obsługujemy klientów z Ursynowa, Mokotowa i Żoliborza.

Działamy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne minimalizując jednocześnie koszty jakie ponosi Klient. Działalność firmy NORKON obejmuje Firmy oraz Klientów Indywidualnych. Dla firm stworzyliśmy atrakcyjną propozycję współpracy w oparciu o umowę serwisową z limitem lub bez limitu godzin.

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości sprzęt komputerowy, podzespoły, akcesoria, urządzenia współpracujące, takie jak drukarki, skanery i inne. Oferowane przez nas produkty są nowe, atrakcyjne cenowo z gwarancją producenta. Służymy naszym Klientom doradztwem w zakresie sprzętu, oprogramowania oraz rozwiązań sieciowych, tak aby wykorzystać w jak najlepszym stopniu efektywność działania firmy Klienta.

Doradzamy optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych naszych kontrahentów. W naszej działalności wykorzystujemy między innymi zdalną administrację sieciami. Zaletą tej formy jest przede wszystkim bardzo szybki czas reakcji na powstałe awarie. Większość problemów można rozwiązać zdalnie, jeśli natomiast zaistnieje potrzeba przyjazdu do Klienta, jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować takie zlecenie.