Strona główna » Usługi WWW » WWW SEO

Usługi WWW

Wirtualizacja

Obsługa informatyczna

WWW SEO


Tworzenie stron internetowych
Oferujemy tworzenie stron internetowych ukierunkowanych przyjaźnie dla wyszukiwarek. Utworzone w ten sposób witryny są pierwszym krokiem do uzyskania pożądanych pozycji. Potencjalny klient będzie mógł z łatwością odnaleźć w internecie Państwa firmę po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców zarówno małych jak i dużych, którzy chcą zaistnieć na rynku poprzez internet. Jest to jedna z lepszych metod reklamy i dotarcia do klienta.

Optymalizacja SEO
Jeśli posiadają już Państwo swoją stronę internetową, ale wyniki wyświetlania jej po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych nie są zadowalające możemy pomóc w poprawieniu ich. Poprzez odpowiednią optymalizację kodu, doboru słów kluczowych oraz utworzenie niezbędnego zaplecza gwarantujemy skuteczne pozycjonowanie. Wysokie pozycje tworzą niezastąpioną reklamę firmy. Cały proces można porównać do prowadzenia profesjonalnego marketingu, co oczywiście wiąże się z kosztami jednak korzyść jaką może odnieść przedsiębiorstwo docierając w ten sposób do szerokiego grona użytkowników jest z pewnością nieporównywalnie większa. Również koszty takiej reklamy mogą być dostosowane do możliwości finansowych danej firmy.
Optymalizacja treści gotowej już witryny obejmuje m.in:
- odpowiednie dopasowanie tytułu strony
- dopasowanie treści wraz ze słowami kluczowymi odpowiednimi do oczekiwanych w późniejszym czasie wyników pozycjonowania
- utworzenie nagłówków poszczególnych podstron
- rozplanowanie menu oraz linkowania wewnątrz strony
- dostosowanie kodu źródłowego strony pod kątem wyszukiwarek
Jest to tylko kilka spośród wielu czynności jakich należy dokonać w procesie optymalizacji strony.

Czy koniecznie trzeba pozycjonować stronę?
Tak, jeśli chcemy być widoczni w internecie. Jak wynika z badań użytkownicy szukając konkretnej informacji lub firmy, sklepu czy producenta skupiają się na pierwszych stronach, które pojawiają się po wpisaniu odpowiednich haseł. Jeśli chcemy, aby potencjalny kontrahent natrafił na naszą  witrynę niezbędne jest przeprowadzenie procesu pozycjonowania, na który składa się kilka niezbędnych czynności. Z uwagi na stale rosnącą konkurencję na rynku i coraz bardziej popularną metodę reklamy poprzez internet odpowiednio wysokie pozycje w wyszukiwarce są jednym z elementów klucza do sukcesu w zaistnieniu firmy na rynku.

Zaplecze SEO
Dodatkowo oferujemy również tworzenie krótkich artykułów pod kątem SEO, napisanych ręcznie a nie z automatu. Zaletą takiej metody jest unikalna treść każdego z artykułów, co jest lepiej odczytywane przez wyszukiwarki. Często zdarza się, że traktując jeden tekst tzw. mieszaczem słów uzyskujemy szybko kilka lub kilkanaście artykułów, które są mocno do siebie zbliżone, co może powodować odrzucanie przez automaty takich stron.
Celem tekstów jest użycie takich sformułowań, które będą dodatkowo wspomagać proces pozycjonowania.

Ważnym elementem jest również utworzenie odpowiedniego zaplecza do głównej witryny. Zamawiając usługę pozycjonowania oferujemy również utworzenie specjalnie dla Państwa  odpowiedniej bazy zapleczowej.  Musi być ona tak skonstruowana, aby cały proces pozycjonowania nie zadziałał odwrotnie od zamierzonego celu, czyli aby Państwa strona nagle nie spadła w wynikach niżej. Wieloletnie doświadczenie oraz śledzenie na bieżąco różnych nowoczesnych rozwiązań w sferze pozycjonowania sprawia, że przeprowadzony odpowiednio proces przyniesie pożądane efekty bez względu na istniejącą w internecie konkurencję.